TahmKench İpuçları

İpucu Ekle.
TahmKench Rün | TahmKench Counter | TahmKench İpuçları

Proların Kullandığı Rün


Azim

Hasar ve Hedefleme

Muhafız

Üzerinde yetenek kullandığın ve yakınında olan takım arkadaşlarını koruma altına alırsın. Koruma altındayken hasar alırsanız ikiniz de hızlanır ve bir kalkan kazanırsınız.Guardian.

Kemik Zırh

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra, bu rakibin sana isabet ettirdiği 3 yetenek veya saldırı 15 ila 40 daha az hasar verir.

Süre: 3 sn.
Bekleme süresi: 45 sn.

İkinci Şans

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra 10 saniye içinde eksik can miktarının %4 kadarı +6 Can yenilersin.

Canlandır

Kullandığın veya üzerinde kullanılan iyileştirme ve kalkan etkileri %5 daha güçlü hale gelir ve canı %40 miktarının altındaki hedeflerde bu etki fazladan %10 daha artar.

İlham

Pro

Sihirli Pabuçlar

10. dakikada bedava çizme kazanırsın ama bu andan önce çizme alamazsın. Gerçekleştirdiğin her alt etme, çizmelere 30 saniye erken ulaşmanı sağlar.

Hızını Al

Yakınındaki hareket kısıtlamasına uğramış takım arkadaşlarına ya da hareket kısıtlaması uyguladığın rakiplere doğru ilerlerken ilave HH kazanırsın.

77.82% Kazanma Oranı | Lolct Bu rünler her şampiyon için özel olarak harmanlanmıştır.
15
Tahm tank tır çok canı olmasına rağmen birde e si vardır e si ne işe yarar anlatayım rakip şampiyon hasar verınce verdiği hsar soluk bir renkle canınızın başında gorunur e ye basınca o soluk reng gri ye doner ve kalkan olur rahatlıkla rakipten haçarsınız teemo ezmeye musait bir herodur tahm ı habire dürter derlirtir b atmak zorunda kalır hamlereını q ıle doclar oyunu zehır eder.
24.06.2018 14:12:13
GuiSeborp123 Şikayet Et
15
tahm'a karşı oynarken 3 vuruş özelliğinden kaçmalısınız, eğer soloda karşınıza geldi ise fight içinde size her vurduğunda üstünüzde simge çıkar bu simge sarı olduğunda (yani 2.vuruşunu yaptığında) ondan uzak durun çünkü 3. vuruşu dil atarak yapıp sizi aniden yer ve tükürür buda fazlasıyla hasar verir. sizi ağzına aldıysa geçmiş olsun, tükürdüğünde bir q daha atıcaktır. birde 3. vuruşunda ,yani üzerinizde kırmızı simge olduğunda, size dil atarsa sizi dondurur. yasu, irelia, urgot vb.almayın ezer
21.03.2019 15:15:40
Tahm Main Şikayet Et
CT İpuçlarını facebook ile de yazabilirsiniz.
x